Z serii piękne domy: Rezydencja nad jeziorem

W tej serii będziemy pokazywać piękne i inspirujące domy. Domy, które są godne uwagi ze względu na projekt, elegancję, elementy koncepcji lub po prostu dlatego, że są piękne. Więc jeśli lubisz architekturę, architekturę wnętrz i ciekawie urządzone domy, jesteś we właściwym miejscu.

Sprawdź w tym tygodniu ten dom i bądź czujny na więcej…
W tym tygodniu prezentujemy Flowing Residence Lake.

Flowing Residence Lake jest projektem David Vandervort Architects, średniej wielkości firmy z Seattle. Tutaj wyzwaniem było stworzenie domu dla młodej aktywnej zawodowo pary, która chciała zachować drzewa i pozostałe elementy rodzimego krajobrazu, poszerzając widok na jezioro w Snohomish County. Ciekawym i potrzebnym rozwiązaniem było stworzenie ścieżki do wody obok domu. Ścieżka zaczyna się obok garażu ze znajdującym się nad nim biurem. Następnie schodzi w pobliże sypialni obok jodły giganta aż do połowy zbocza, obok szklanego korytarza z wejściem do domu, które zaciera granicę między powierzchnią wewnętrzną i zewnętrzną rezydencji.
Inspirujący widok na jezioro w tak eleganckim wnętrzu to po prostu marzenie. Układ, duże okna i materiały tworzą ładne i przytulne otoczenie. Zdecydowanie dobre miejsce do życia;)

Sprawdź David Vandervort Architects. Do zobaczenia następnym razem.